Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Goleniowie

Zespół ds. Organizacyjnych, Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Świadczeń

Zespół ds. Organizacyjnych, Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Świadczeń:

  • Zastępca Dyrektora/Kierownik Zespołu - Sylwia Nadolska      s.nadolska@pcpr-goleniow.pl
  • Inspektor – Joanna Podufalska                                                j.podufalska@pcpr-goleniow.pl
  • Inspektor – Liwia Leśko                                                            l.lesko@pcpr-goleniow.pl
  • Specjalista pracy socjalnej  - Jolanta Socha                            j.socha@pcpr-goleniow.pl
  • Podinspektor-  Anna Butkiewicz                                               a.butkiewicz@pcpr-goleniow.pl
  • Podinspektor - Elżbieta  Michalska                                          e.michalska@pcpr-goleniow.pl
  • Sekretarka -  Anna Harbacewicz                                              a.harbacewicz@pcpr-goleniow.pl

 

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imieniny